Mexen Zero DS62 sprchová sada, chrom - 71104DS62-00
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
1-funkční 1-funkční
Déšť Déšť
Index:
71104DS62-00
Barva:
S termostatem:
Ne
Sprchový set:
Ano
Sprchový sloup:
Ne
Barva - Chrom - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Chrom
Hlavice: Keramická
Perlator: Ano
Výška: 153 mm
Dosah výtoku: 122 mm
Materiál sprchové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Chrom
Hlavice: Keramická
Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava tyče: Chrom
Výška: 900 mm
Šířka tyče: 22 mm
Vzdálenost od zdi: 110 mm
Mýdlenka
Posuvný držák na sluchátko
Nastavitelné montážní úchyty
Materiál sluchátka: Plast
Povrchová úprava sluchátka: Chrom
Počet funkcí: 1
Výška sluchátka: 225 mm
Šířka hlavice: 80 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Chrom
Délka hadice: 150 cm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu
Otočné koncovky zabraňují zkroucení
Flexibilní materiál odolný proti roztažení a ohýbání
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramická hlavice
1-funkční
Déšť
AntiCalc
Regulace rukojeti
Regulovatelné montážní držáky
Nekroutující se
PVC Kryt
Odolnost proti matování a korozi
Odolnost vůči vysoké teplotě
PerfectClean
2 roky záruky
Hygienický certifikát PZH
Série
Barva
Umyvadlová baterie
Ano
Baterie vanová
Sprchová baterie
Podomítková baterie
S termostatem
Sprchový set
Bodová sada
Sada na tyči
Sprchový sloup
Návod k obsluze - sprchová baterie
Návod k obsluze - baterie umyvadlová
Podmínky záruky
Návod k použití
Informace o bezpečnosti - sprchová baterie
Informace o bezpečnosti - baterie umyvadlová
Informace o bezpečnosti
Osvědčení PZH
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.8
Obecné hodnocení založené na 4 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%