Mexen Grey Goose vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Kámen - F1452-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Grey Goose vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Kámen - F1452-0610-305-255-4V1-01 Mexen Grey Goose vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Kámen - F1452-0610-305-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1452-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Mexen Grey Goose panele vinilové 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm jsou ideálním řešením pro moderní interiéry. Díky rozměrům 610 mm na délku a 305 mm na šířku nabízí snadnou instalaci a elegantní vzhled. Tloušťka 2,5 mm a třída užitkovosti 32 zajišťují odolnost i v náročných podmínkách. Předností těchto panelů je struktura kamene, voděodolnost 100 % a integrovaný PVC podklad. Navíc umožňují vedení tepla, jsou antistatické a snadno udržovatelné. Ideální na lepení i pro podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka otěruvzdorné vrstvy: 0,55 mm
Třída otěruvzdornosti: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,23
Struktura: Kámen
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,23
V-Fuga
Struktura
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.2326 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1452-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm