Mexen Vito granitový dřez 1-komorový s kuchyňskou baterií Telma, šedý - 6503-71-670200-70-B
  • Dny kuchyně
search
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvory k proražení Otvory k proražení
Index:
6503-71-670200-70-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva dřezu:
Šedá
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Šedá - ()
Technické údaje:
Dřez:
Velikost: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Zapustitelný do pracovní desky
Barva: Šedá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Materiál: Granit (80% granitová drť, 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvorů: (baterie, automat) 2
Vysoká odolnost proti poškrábání a změně barvy
Odolnost proti tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden další podfrézovaný otvor pro samostatné vyražení ø35
Kuchyňská baterie:
Materiál: Mosaz
Barva: Černá
Hlava: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Doseg výtoku: 180 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
Mosaz
Keramická hlavice
Perlátor
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Tvar
Obdélníkový
Vytažitelná hubice
Ne
Výška baterie
33,5 cm
Dosah výlevky
18 cm
Možnost připojení vodního filtru
Ne
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
2
Odkapávač
Bez odkapávače
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Barva dřezu
Šedá
Barva baterie
Černá
Návod k obsluze - žulový dřez
Návod k obsluze - kuchyňská baterie
Informace o bezpečnosti - žulový dřez
Informace o bezpečnosti - kuchyňská baterie
Podmínky záruky - žulový dřez
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6503-71-670200-70-B
520 mm
490 mm