Index:
6503-73-670200-70-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva dřezu:
Černá/Stříbrná metalíza
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá/Stříbrná metalíza - ()
Technické údaje:
Dřez:
Rozměr: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Zapustitelný do desky
Barva: Černý/Stříbrný metalik
Povrchová úprava sifonu: Černý
Materiál: Granit (80% drcený granit 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvorů: ( baterie, automat ) 2
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti teplotním šokům
Povrchová úprava usnadňující čištění
Jeden dodatečný předfrézovaný otvor k samostatnému vyražení ø35
Barva: Černý
Hlavice: Keramická
Perlator: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Dostřik: 180 mm
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Barva dřezu
Černá/Stříbrná metalíza
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20,01%
Index:
6503-73-670200-70-B
520 mm
490 mm