Index:
6513-77-670200-50-B
Delší strana:
795 mm
Kratší strana:
495 mm
Barva sifonu - Černá - ()
Barva dřezu - Černá - ()
Technické údaje:
Dřez:
Rozměr: 795x495x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 435x355 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový s odkapávačem
Druh: Vestavěný do pracovní desky
Barva: Černá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Materiál: Granit (80% žulový drt 20% pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvory: ( baterie, automat ) 2
Montáž: Univerzální, možnost montáže s odkapávačem na levé nebo pravé straně
Vysoká odolnost vůči poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva další předfrézované otvory pro vlastní vyražení ø35
Kuchyňská baterie:
Materiál: Mosaz
Barva: Zlatá
Hlava: Keramická
Perlátor: Ano
Typ: Jednopáková
Výška baterie: 335 mm
Dosažení výtokového ramene: 180 mm
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Delší strana
795 mm
Kratší strana
495 mm
Barva baterie
Zlatá
Podmínky záruky - kuchyňská baterie
20%
Index:
6513-77-670200-50-B
795 mm
495 mm