Mexen Dina kuchyňská baterie, Černá - 672701-70

Mexen Dina kuchyňská baterie, Černá - 672701-70
Mexen Dina kuchyňská baterie, Černá - 672701-70
Funkce produktu
Mosaz
Mosaz
Keramická hlava
Keramická hlava
Flexibilní výtok
Flexibilní výtok
Výrobce: Mexen
Řada: Dina
Ean: 5907709192904
Index: 672701-70
Barva: Černá
Výška výstupu vody: 19 cm
Montáž: Stojící
Výška baterie: 49 cm
Select variant
Popis

Mexen Dina kuchyňská baterie, Černá - 672701-70

Specifikace výrobku:

Materiál: Mosaz

Povrchová úprava: Černá

Hlavice: Keramická

Perlátor: Ano

Typ odtokového ramene: Výsuvná

Dosah odtokového ramene: 268 mm

Výška: 490 mm

Typ: Jeden úchyt

Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz

Produkt byl vyroben pomocí mosazi nejvyšší kvality, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí. Mosaz je odolná vůči vlhkosti a korozi, udržuje svůj dobrý vzhled a vysokou funkčnost po dlouhou dobu.

Keramická hlava

Baterie má nejvyšší kvalitní keramickou hlavu, která je zodpovědná za míchání vody a zajišťuje hladkou regulaci proudu. Zaručuje vysoké pohodlí používání po dlouhou dobu a udržuje snadnost a přesnost regulace.

Flexibilní výtok

Baterie se silikonem a mosaznou podporou jsou praktickým řešením v kuchyni. Jejich elasticita umožňuje rotaci 360 °, což rozhodně usnadňuje opláchnutí cév, čištění dřezu a náplň vázou nebo hrncem.

2 provozní režimy

Baterie má 2 režimy: obyčejná a sprcha. Proud vody může být volně změněn a přizpůsoben individuálním potřebám. Tímto způsobem bude mytí nádobí ještě snazší, pohodlnější a efektivnější.

Perla

Pearlerovým úkolem je provzdušňování vody vytékající z výtoku. To zvětšuje tekoucí proud, což vám umožňuje snížit spotřebu vody během každodenních činností a přispívat ke snížení účtů.

Perfectclean

Produkt má hladký povrch, který zapůsobí na svou krásu a zdůrazňuje estetický vzhled. Denní péče a čištění povrchů z výsledných nečistot je mnohem snazší a nevyžaduje použití silných detergentů.

Odolnost vůči rohovům a korozi

Produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči korozi, díky kterému udržuje svůj atraktivní vzhled a funkčnost po dlouhou dobu, bez ohledu na úroveň vlhkosti v místnosti.

Odolnost proti vysoké teplotě

Produkt je charakterizován mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám, bez deformace i při dlouhodobém účinku horké vody. Materiál je také odolný vůči poškození a trhlinám způsobeným rychlými změnami teploty.

Certifikáty a schválení

Produkt má certifikát hygieny PZH, což potvrzuje dodržování bezpečnostních standardů. Osvědčuje se, že produkt v žádném případě neovlivňuje lidské zdraví a je šetrné k životnímu prostředí.

2 roky záruka

Produkt je pokryt dvouletou zárukou. V případě problémů s zakoupeným produktem vás doporučujeme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na číslo horké linky.

Technické údaje
Série
Dina
Barva
Černá
Montáž
Stojící
Úprava
Kov
Podokenní
Ne
Výsuvný výtok
Ano
Výška baterie
49 cm
Dosah výtoku
26,8 cm
Výška výstupu vody
19 cm
Možnost připojení vodního filtru
Ne
Zkuste také přidat
Komentáře
100%
Klientów poleca ten produkt
Quality
4,8
Ocena ogólna na podstawie 4 opinii
Wygląd
Produkty z této řady
FAQ
Zeptat se na zboží
Nedávno zobrazené