Mexen Lena WC mísa Rimless s pomalu padající deskou slim, duroplast, Bílá - 30224000

Mexen Lena WC mísa Rimless s pomalu padající deskou slim, duroplast, Bílá - 30224000
Mexen Lena WC mísa Rimless s pomalu padající deskou slim, duroplast, Bílá - 30224000
Funkce produktu
Keramika+
Keramika+
Bez okraje
Bez okraje
Duroplast
Duroplast
Výrobce: Mexen
Řada: Lena
Ean: 5903163380215
Index: 30224000
Délka: 48 cm
Šířka: 36 cm
Montáž: Visící
Výška: 35 cm
Select variant
Popis

Mexen Lena WC mísa Rimless s pomalu padající deskou slim, duroplast, Bílá - 30224000

Specifikace výrobku:

Velikost: 48x36x35,5 cm

Montáž: závěsná

Systém splachování: Rimless (bez okraje)

Barva: Bílá

Materiál: Sanitární keraminka

Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramika+

Produkt byl vyroben z nejvyšší kvality keramiky. Vyznačuje se odolností vůči rzi, chemikáliím a vysokým hygienickým vlastnostem. Je nejen odolný, ale také snadno čistil.

Bez okraje

Technologie Limen umožňuje přesné rozložení vody kolem vnitřku toaletní misky, což přispívá k efektivnímu oplachování. Systém bez okrajů vám umožňuje udržovat toaletu čistý a eliminovat bakteriální růst.

Duroplast

Duroplastové desky se vyznačují vysokou pevností a odolností vůči poškození a každodennímu opotřebení. Použití duroplastu vám umožňuje volně používat a udržovat estetiku produktu po dlouhou dobu.

Pomalá deska

Pomalá deska pro uzavření byla vybavena speciálním systémem, který brání jeho rychlému a náhlému pádu. Systém efektivně eliminuje problém zabíjení a minimalizuje šum a zajišťuje hladké a tiché uzavření toalety.

Snadné oddělení

Snadný systém stravování usnadňuje udržování dokonalé čistoty a vysoké hygieny na záchodě. Díky tomu se pravidelné mytí desky a těžko dosahují míst kolem něj je mnohem snazší a pohodlnější.

Štíhlý

Tenká deska s extrémně ergonomickým tvarem a extrémně štíhlým vzhledem. Konstrukce se dokonale přizpůsobuje modernímu interiéru koupelny, což působí dojmem lehkosti. Vynikající volba pro minimalistická uspořádání.

Kovové závěsy

Sada obsahuje pevné kovové závěsy, které zaručují stabilní upevnění desky na toaletní misku. Jedná se o praktické řešení, které vám umožní snadno upravit desku na tvar a rozměry toalety a zajistit pohodlí použití.

Instalace se skrytým rámcem

Použití skrytého rámce pro instalaci keramiky vám dává příležitost jej zavěsit. Tímto způsobem můžeme získat nejen moderní vzhled koupelny, ale také zvětšit prostor a snadnější udržování čistého.

Skrytá sestava

Moderní systém, ve kterém byly všechny montážní prvky skryty. To není jen estetické, ale také velmi praktické řešení. Usnadňuje to udržování koupelny v čistotě a zajišťuje úhledný vzhled koupelny.

Lesk

Lesklá keramika je elegantní a nadčasová. Přidává do koupelny zvláštní záře, zdůrazňuje svou estetiku a představuje interiéru větší eleganci. Shine odráží světlo, díky kterému působí dojem zvětšení a jasu.

UV ochrana

Produkt je charakterizován vysokou odolností vůči změnám teploty a UV zářením. Barva se nezbarvuje a nezmizí pod vlivem slunečního světla, díky kterému má svůj vzhled po dlouhou dobu, bez ohledu na podmínky.

Odolnost vůči rohořím

Povrch produktu je odolný vůči rohovům a zachovává si jedinečný lesk po mnoho let používání za předpokladu, že správná péče. Pravidelné čištění poskytuje estetický vzhled a trvanlivost produktu.

Perfectclean

Produkt má hladký povrch, který zapůsobí na svou krásu a zdůrazňuje estetický vzhled. Denní péče a čištění povrchů z výsledných nečistot je mnohem snazší a nevyžaduje použití silných detergentů.

2 roky záruka

Produkt je pokryt dvouletou zárukou. V případě problémů s zakoupeným produktem vás doporučujeme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na číslo horké linky.

Technické údaje
Série
Lena
Délka
48 cm
Šířka
36 cm
Výška
35 cm
Barva
Bílá
Tvar
Oválný
Povrch
Lesk
V sadě
Wc mísa + prkénko
Bez límce
Ano
Montáž
Visící
Ochranný nátěr
Ano
Zkuste také přidat
Komentáře
100%
Klientów poleca ten produkt
Quality
4,8
Ocena ogólna na podstawie 5 opinii
Wygląd
Produkty z této řady
FAQ
Zeptat se na zboží