Mexen Lena závěsný bidet, Bílá - 35224800

Mexen Lena závěsný bidet, Bílá - 35224800
Mexen Lena závěsný bidet, Bílá - 35224800
Funkce produktu
Keramika+
Keramika+
Skrytá sestava
Skrytá sestava
Díra baterie (bidet)
Díra baterie (bidet)
Výrobce: Mexen
Řada: Lena
Ean: 5903163380307
Index: 35224800
Tvar: Oválný
Barva: Bílá
Délka: 48 cm
Montáž: Visící
Popis

Mexen Lena závěsný bidet, Bílá - 35224800

Specifikace výrobku:

Velikost: 48x37x32,5 cm

Montáž: závěsná

Barva: Bílá

Materiál: Sanitární keraminka

Baterie na fotografii není určena k prodeji

Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramika+

Produkt byl vyroben z nejvyšší kvality keramiky. Vyznačuje se odolností vůči rzi, chemikáliím a vysokým hygienickým vlastnostem. Je nejen odolný, ale také snadno čistil.

Skrytá sestava

Moderní systém, ve kterém byly všechny montážní prvky skryty. To není jen estetické, ale také velmi praktické řešení. Usnadňuje to udržování koupelny v čistotě a zajišťuje úhledný vzhled koupelny.

Díra baterie (bidet)

Bidet má vyhrazenou díru, ve které můžeme namontovat příslušnou baterii. To šetří cenný prostor v koupelně a zdůrazňuje jeho estetiku. Řešení také umožňuje snadno udržovat čistotu kolem bidetu.

Přetékat

Overflow díra se nazývá „bezpečnostní díra“. Je to kvůli němu, že nadbytek vody uniká, díky kterému se voda nedostane z okraje produktu, když je zavřený dýzor. Toto je velmi bezpečné a praktické řešení.

Lesk

Lesklá keramika je elegantní a nadčasová. Přidává do koupelny zvláštní záře, zdůrazňuje svou estetiku a představuje interiéru větší eleganci. Shine odráží světlo, díky kterému působí dojem zvětšení a jasu.

Instalace se skrytým rámcem

Použití skrytého rámce pro instalaci keramiky vám dává příležitost jej zavěsit. Tímto způsobem můžeme získat nejen moderní vzhled koupelny, ale také zvětšit prostor a snadnější udržování čistého.

UV ochrana

Produkt je charakterizován vysokou odolností vůči změnám teploty a UV zářením. Barva se nezbarvuje a nezmizí pod vlivem slunečního světla, díky kterému má svůj vzhled po dlouhou dobu, bez ohledu na podmínky.

Odolnost vůči rohořím

Povrch produktu je odolný vůči rohovům a zachovává si jedinečný lesk po mnoho let používání za předpokladu, že správná péče. Pravidelné čištění poskytuje estetický vzhled a trvanlivost produktu.

Perfectclean

Produkt má hladký povrch, který zapůsobí na svou krásu a zdůrazňuje estetický vzhled. Denní péče a čištění povrchů z výsledných nečistot je mnohem snazší a nevyžaduje použití silných detergentů.

2 roky záruka

Produkt je pokryt dvouletou zárukou. V případě problémů s zakoupeným produktem vás doporučujeme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na číslo horké linky.

Feature tab
Série
Lena
Délka
48 cm
Barva
Bílá
Tvar
Oválný
Povrch
Lesk
V sadě
Bidet
Montáž
Visící
Ochranný nátěr
Ano
Zkuste také přidat
Inspirace