Mexen Tulsa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Borovice - F1076-1240-182-505-4V1-04
search
Mexen Tulsa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Borovice - F1076-1240-182-505-4V1-04 Mexen Tulsa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Borovice - F1076-1240-182-505-4V1-04
Index:
F1076-1240-182-505-4V1-04
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Tulsa panele winylové nabízejí dokonalé estetické a funkční vlastnosti. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a tloušťce 6,5 mm poskytují pevný základ pro každou podlahu. Integrovaný IXPE podklad o tloušťce 1,5 mm zajišťuje vynikající akustickou izolaci. 4-stranná V-fuga dodává elegantní vzhled. Odolné vůči vodě a opotřebení, třída AC4 a třída užitkovosti 32 zaručují dlouhou životnost. Přírodní struktura borovice a snadná údržba přispívají k atraktivitě produktu.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebení: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Borovice
Materiál: Polymerovo-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Teplotní vodivost: 0,144 W/mK
Antistatická ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1076-1240-182-505-4V1-04
1240 mm
182 mm
6,5 mm