Mexen Newark vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Ořech - F1086-1240-182-505-4V1-02
search
Mexen Newark  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Ořech - F1086-1240-182-505-4V1-02 Mexen Newark  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Ořech - F1086-1240-182-505-4V1-02
Index:
F1086-1240-182-505-4V1-02
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Newark panele winylové 1240 x 182 mm nabídnou kvalitní a odolnou podlahu s výjimečnými vlastnostmi. Tyto panely o tloušťce 6,5 mm, včetně integrovaného podkladu IXPE o síle 1,5 mm, jsou ideální pro domácnosti i komerční prostory díky své třídě oděru AC4 a užitkové třídě 32. Díky 100% voděodolnosti a kompatibilitě s podlahovým vytápěním je montáž snadná s Valinge 2G systémem. Panely nabízejí strukturu ořechu, antistatické vlastnosti a snadno se čistí.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Plocha v balení: 1,80 m²
Struktura: Ořech
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1086-1240-182-505-4V1-02
1240 mm
182 mm
6,5 mm