Mexen Durham vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Vrba - F1090-1240-182-505-4V1-07
search
Mexen Durham  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Vrba - F1090-1240-182-505-4V1-07 Mexen Durham  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Vrba - F1090-1240-182-505-4V1-07
Index:
F1090-1240-182-505-4V1-07
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Vrba
Mexen Durham panele vinylové 1240 x 182 mm nabízejí vynikající odolnost a styl díky kompozitnímu polimerovo-kamennému materiálu. S tloušťkou 6,5 mm, včetně integrovaného IXPE podkladu 1,5 mm, zajišťují tyto panely odolnost proti opotřebení (třída AC4) a snadnou instalaci díky systému Valinge 2G. Vzhled Vierzba dodává elegantní strukturu, zatímco 4stranná V-spára a vodotěsnost na 100 % poskytují spolehlivost. Ideální pro podlahové topení, s antistatickými vlastnostmi a snadnou údržbou.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Vrba
Materiál: Polymerovo-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Odolnost vůči vodě - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a škrábancům
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým topením
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Vrba
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1090-1240-182-505-4V1-07
1240 mm
182 mm
6,5 mm