Mexen Glendale vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Katalapa - F1094-1240-182-505-4V1-08
search
Mexen Glendale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Katalapa - F1094-1240-182-505-4V1-08 Mexen Glendale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Katalapa - F1094-1240-182-505-4V1-08
Index:
F1094-1240-182-505-4V1-08
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Katalpa
Mexen Glendale panele vinilové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm s podkladem IXPE 1,5 mm a 4 V-drážkou v dekoru Katalapa nabízí vynikající vlastnosti pro moderní bydlení. S délkou 1240 mm a šířkou 182 mm jsou ideální pro různé prostory. Odolnost třídy AC4 a užitková třída 32 zaručují dlouhou životnost. Složení z polymer-kameninového kompozitu zajišťuje mechanickou odolnost a rýsování. Pokládka Valinge 2G je rychlá a snadná. Výborná tepelná vodivost a antistatické vlastnosti zvyšují komfort používání, zatímco 100% vodotěsnost a snadné čištění usnadňují údržbu. Kompatibilní s podlahovým vytápěním s nízkou teplotou, což zvyšuje vaše pohodlí.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Katalapa
Materiál: Polymer-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Proti skluzu třídy: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Katalpa
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1094-1240-182-505-4V1-08
1240 mm
182 mm
6,5 mm