Mexen Amarillo vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1109-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Amarillo  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1109-1240-182-505-4V1-01 Mexen Amarillo  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1109-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1109-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Amarillo panele vinilové přinášejí eleganci a funkčnost vaší domácnosti. S rozměry 1240 x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm včetně integrovaného podkladu IXPE 1,5 mm nabízejí výjimečnou odolnost díky třídě otěru AC4 a třídě užitkovosti 32. Povrch dubové struktury garantuje estetický vzhled, který je odolný vůči vodě a snadno čistitelný. Kompozitní polimerový a kamenný materiál zajišťuje 100% vodotěsnost a kompatibilitu s podlahovým vytápěním. S technologií Valinge 2G je montáž snadná.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitečnosti: 32
Množství kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1109-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm