Mexen Sioux Falls vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-groove, Dub - F1124-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Sioux Falls vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-groove, Dub - F1124-1240-182-505-4V1-01 Mexen Sioux Falls vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-groove, Dub - F1124-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1124-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Sioux Falls panele vinyle SPC nabízejí vyjímečné vlastnosti, které ocení každý majitel domácnosti. Díky délce 1240 mm, šířce 182 mm a tloušťce 6,5 mm jsou tyto panely ideální pro různé prostory. IXPE podklad zajišťuje komfort a tichý povrch. Výjimečná odolnost s třídou AC4 a užitkovostí 32 zaručuje dlouhou životnost. Montáž Valinge 2G usnadňuje instalaci. Díky své voděodolnosti 100% a kompatibilitě s podlahovým vytápěním jsou Mexen Sioux Falls panele perfektní volbou pro moderní interiéry.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Odolnost proti oděru: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-groove
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch zjednodušující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1124-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm