Mexen Palmdale vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01 Mexen Palmdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1127-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
S Mexen Palmdale panelemi vinyle jsou vaše podlahy stylové a odolné. Rozměry 1240 x 182 mm a tloušťka 6,5 mm, z toho 1,5 mm integrovaný podklad IXPE, poskytují stabilitu. Speciální 4 V-Fuga s dekorem Dąb dává přirozený vzhled. Třída odolnosti AC4 a užitkovosti 32 zaručují dlouhou životnost. Jednoduchá instalace systémem Valinge 2G a 100% voděodolnost zvyšují praktičnost. Tepelná vodivost 0,144 W/mK a kompatibilita s podlahovým topením činí tyto panely ideálním řešením.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka vrstvy otěru: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňuje čištění nečistot
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm