Mexen Lakewood vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1130-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Lakewood  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1130-1240-182-505-4V1-01 Mexen Lakewood  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1130-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1130-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Lakewood panele vinylem SPC nabízejí vynikající kombinaci stylu a funkčnosti. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a tloušťce 6,5 mm poskytují panele robustní a stabilní povrch. Zintegrovaný podklad IXPE 1,5 mm zajišťuje extra pohodlí a snižuje hluk. Produkt třídy AC4 a užitné třídy 32 je vysoce odolný proti opotřebení. Struktura imitující dub dodává přirozený vzhled. Montáž je snadná s Valinge 2G systémem. Panele jsou 100% vodotěsné a navržené k odolávaní mechanickým poškozením a poškrábání. Jsou kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebovací odolnosti: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodozdornost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1130-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm