Mexen Sunnyvale vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1131-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Sunnyvale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1131-1240-182-505-4V1-01 Mexen Sunnyvale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1131-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1131-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Sunnyvale panele vinylové přinášejí výhody pro váš domov díky kombinaci inovativních technologií a estetiky. S rozměrem 1240 x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm zajišťují robustní a trvanlivou podlahu. Vrstva opotřebení o tloušťce 0,55 mm a třída odolnosti AC4 garantují dlouhou životnost. Integrovaný podklad IXPE o tloušťce 1,5 mm a čtyřstranná V-fuga zaručují snadnou instalaci. Podlahy jsou 100% vodotěsné a kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním, což zajišťuje, že jsou pohodlné na dotek a snadno čistitelné. Díky kompozitu polymerovo-kamennému jsou panele odolné proti mechanickému poškození a škrábancům.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
tloušťka vrstvy: 0,55 mm
třída odolnosti vůči opotřebení: AC4
třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kompozitní
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzu: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čistění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1131-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm