Mexen Paterson vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1135-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Paterson  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1135-1240-182-505-4V1-01 Mexen Paterson  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1135-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1135-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Paterson panele vinylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm s podkladem IXPE 1,5 mm a 4 V-drážkami nabízejí výjimečnou kvalitu a odolnost. Díky délce 1240 mm a šířce 182 mm jsou ideální pro různé prostory. S třídou odolnosti AC4 a třídou užitku 32 poskytují vysokou odolnost proti opotřebení. Podklad IXPE zajišťuje dodatečný komfort a vynikající zvukovou izolaci. Materiál je 100% voděodolný a snadno se čistí. Montáž je snadná díky systému Valinge 2G a panely jsou vhodné pro nízkoteplotní podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Množství kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymeru a kamene
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1135-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm