Mexen Fullerton vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1136-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Fullerton  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1136-1240-182-505-4V1-01 Mexen Fullerton  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1136-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1136-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Fullerton panele vinilové nabízí ideální řešení pro elegantní a odolné podlahy. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a kompozitnímu materiálu zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Tyto panely o tloušťce 6,5 mm, včetně integrované podložky IXPE 1,5 mm, poskytují optimální komfort. Jejich třída odolnosti AC4 a třída užitkovosti 32 potvrzují jejich vysokou kvalitu. Mexen Fullerton nabízí 100% voděodolnost a snadnou údržbu, přičemž je kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. Díky Valinge 2G montáži a 4-stranné V-fugu je instalace rychlá a spolehlivá. Dřevo dubové struktury dodává prostoru přirozený vzhled.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Třída použitelnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1136-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm