Mexen Santa Rosa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1139-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Santa Rosa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1139-1240-182-505-4V1-01 Mexen Santa Rosa vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1139-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1139-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Santa Rosa panele vinylové nabízejí ideální řešení pro každou moderní domácnost. S rozměry 1240 x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm, včetně IXPE podkladu o 1,5 mm, poskytují vynikající stabilitu a komfort. Klasifikace AC4 a užitečnost 32 zajišťují vysokou odolnost proti opotřebení. Díky 4strannému V-fugování, struktura dubu a voděodolnosti 100%, jsou tyto panely nejen estetické, ale i praktické. Instalace Valinge 2G činí montáž snadnou a rychlou. Předností je antistatická úprava a kompatibilita s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymero-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1139-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm