Mexen Silver Waves vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1144-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Silver Waves vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1144-0610-305-505-4V1-90 Mexen Silver Waves vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1144-0610-305-505-4V1-90
Index:
F1144-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Vzor - Dlaždice - ()
Mexen Silver Waves jsou vysoce kvalitní vinylové panely o rozměrech 610 x 305 mm a tloušťce 6,5 mm, které nabízejí dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti. Díky vrstvě IXPE a 4-stranné V-Fuze poskytují vysokou odolnost proti opotřebení (třída AC4) a mimořádnou trvanlivost. Jsou voděodolné, antistatické a odolné vůči mechanickému poškození. Jejich kámen imitující struktura dodává eleganci a snadnou údržbu. Ideální pro podlahové vytápění díky nízké tepelné vodivosti 0,144 W/mK.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,49
Struktura: Kámen
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Množství m² v balení
1,49
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.4884 m2
Index:
F1144-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm