Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, břidlice - F1163-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, břidlice - F1163-0610-305-505-4V1-90 Mexen Grey Leaf vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, břidlice - F1163-0610-305-505-4V1-90
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1163-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Břidlice
Mexen Grey Leaf panele vinilové SPC přinášejí výjimečnou kvalitu a styl do vašeho interiéru. S délkou 610 mm a šířkou 305 mm jsou ideální volbou pro rychlou a snadnou instalaci díky systému Valinge 2G. Při tloušťce 6,5 mm, včetně integrovaného podkladu IXPE 1,5 mm, a třídě odolnosti AC4 je zajištěna vysoká trvanlivost. Mexen Grey Leaf nabízí voděodolnost 100 % a strukturu připomínající kamen, čímž zvyšuje estetiku vašeho domova. Je také kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním a nabízí snadné čištění povrchu.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída použitelnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,49
Struktura: břidlice
Materiál: polymero-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,49
V-Fuga
Struktura
Břidlice
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.4884 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1163-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm