Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B Mexen Ben granitový dřez s 1 komorou a odkapávačem, levý 600 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6522605000-20-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvory k proražení Otvory k proražení
Index:
6522605000-20-B
Delší strana:
600 mm
Kratší strana:
500 mm
Barva:
Barva - Bílá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Specifikace produktu:
Rozměr: 600x500x190 mm
Hloubka komory: 190 mm
Rozměry komory: 375x335 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový s krátkým odkapávačem
Druh: Vložený do pracovní desky, Levý
Materiál: Granit
Barva: Bílá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Součástí balení automatický sifon
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předvyfrézovaný otvor k vlastnímu vyražení ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Odkapávač
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Ben
Delší strana
600 mm
Kratší strana
500 mm
Barva
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
1
Odkapávač
Krátký odkapávač
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20,01%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6522605000-20-B
600 mm
500 mm