Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B Mexen Ben granitový dřez 1-komorový s okapničkou, pravý 600 x 500 mm, béžový, černý sifon - 6523605000-69-B
Index:
6523605000-69-B
Delší strana:
600 mm
Kratší strana:
500 mm
Barva:
Barva - Béžová - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Specifikace produktu:
Rozměr: 600x500x190 mm
Hloubka komory: 190 mm
Rozměry komory: 375x335 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1-komorový s krátkou okapničkou
Typ: Vkládaný do desky, Pravý
Materiál: Granit
Barva: Béžová
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon včetně
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Jeden dodatečný předvrtaný otvor pro vlastní proražení ø35
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
600 mm
Kratší strana
500 mm
Návod k obsluze
20,01%
Index:
6523605000-69-B
600 mm
500 mm