Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01 Mexen Jasper vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podklad, 4 V-Fuga, Dub - F1318-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1318-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Jasper panele winylové nabízejí výjimečnou kvalitu a snadnou montáž. S délkou 1227 mm, šířkou 187 mm a tloušťkou 2,5 mm jsou ideální volbou pro každou místnost. Díky třídě odolnosti AC4 a využití 32 zaručují dlouhou životnost a odolnost. Povrch z dubové struktury je voděodolný a snadno čistitelný, což zajišťuje jednoduchou údržbu. Předností je také integrovaný podklad PVC a čtyřstranná V-fuga. Mexen Jasper panele jsou kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním, což zvyšuje jejich komfort a funkčnost.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Nosná vrstva: 0,55 mm
Odolnost vůči oděru: AC4
Užitná třída: 32
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný PVC podklad
Voděodolnost - 100%
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1318-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm