Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podložka PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1321-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1321-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Perry představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a odolné vinylové panely. S délkou 1227 mm, šířkou 187 mm a tloušťkou 2,5 mm, tyto panely nabízejí výjimečnou odolnost proti opotřebení díky vrstvě 0,55 mm a třída AC4 jej činí vhodnými pro intenzivní využití v prostorách. Struktura dubového dřeva dodává přirozený vzhled, zatímco integrovaný podklad z PVC a 4stranná V-fuga zajišťují snadnou instalaci. 100% voděodolnost a kompatibilita s podlahovým topením dělají z Mexen Perry skvělou volbu pro každý interiér.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka vrstvy pro opotřebení: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Materiál: Plast
Způsob montáže: Nalepovací
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1321-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm