Mexen Anaheim vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1380-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Anaheim vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1380-1227-187-255-4V1-01 Mexen Anaheim vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Borovice - F1380-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1380-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Mexen Anaheim panele winylové nabízejí perfektní kombinaci estetiky a funkčnosti. S rozměry 1227 x 187 mm a tloušťkou 2,5 mm jsou ideální pro každou místnost. Díky vrstvě odolné proti oděru třídy AC4 a třídě užitkovosti 32 jsou mimořádně odolné. Struktura borovice a čtyřstranná V-drážka přidávají na atraktivitě. Jednoduchá instalace na lepidlo a 100% voděodolnost zaručují dlouhou životnost. Ideální pro podlahové vytápění, snadno se čistí a odolávají mechanickému poškození.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída použitelnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Borovice
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1380-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm