Mexen Silver Galaxy vinyl panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Teraco - F1457-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Silver Galaxy vinyl panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Teraco - F1457-0610-305-255-4V1-01 Mexen Silver Galaxy vinyl panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Teraco - F1457-0610-305-255-4V1-01
Index:
F1457-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vzor - Dlaždice - ()
Mexen Silver Galaxy panele představují ideální volbu pro vaši podlahu. Díky rozměrům 610 x 305 mm a tloušťce 2,5 mm nabízí odolnost s třídou opotřebení AC4 a užitnou třídou 32. Tyto vinylové panely se snadno instalují pomocí lepidla a jejich 4stranná V-fuga poskytuje elegantní vzhled. S integrovanou PVC podložkou a voděodolností 100 % jsou ideální pro každou domácnost. Struktura Lastryko zajišťuje odolnost proti mechanickým poškozením a škrábancům, zatímco kompatibilita s podlahovým topením poskytuje komfort v každé místnosti. Jednoduchá údržba a antistatické vlastnosti snižují nároky na péči. Tento produkt je k dispozici v balení po 12 kusech s pokrytím 2,23 m².
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka otěrové vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,23
Struktura: Teraco
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1457-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm