Mexen Silver Galaxy vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC 4 V-Fuga, Teraco - F1357-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Silver Galaxy vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC 4 V-Fuga, Teraco - F1357-1227-187-255-4V1-01 Mexen Silver Galaxy vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC 4 V-Fuga, Teraco - F1357-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1357-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vzor - Deska - ()
Mexen Silver Galaxy panele vinulové o rozměrech 1227 x 187 mm nabízí vynikající kvalitu díky své struktuře lastryko a PVC podkladu. S tloušťkou 2,5 mm a třídou odolnosti AC4 zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání. Jednoduchá instalace na lepidlo a voděodolnost 100 % zajišťuje rychlé a efektivní použití. S antistatickými vlastnostmi a kompatibilitou s podlahovým vytápěním jsou ideální pro každou moderní domácnost.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Terrazzo
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění znečištění
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Odstín
Vzorek
Ne
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1357-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm