Mexen Grey Dark vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1459-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Grey Dark vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1459-0610-305-255-4V1-01 Mexen Grey Dark vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1459-0610-305-255-4V1-01
Index:
F1459-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Břidlice
Vzor - Dlaždice - ()
Mexen Grey Dark jsou prémiové vinylové panely o rozměrech 610 x 305 mm s tloušťkou 2,5 mm, ideální pro moderní interiéry. Díky třídě opotřebení AC4 a užitné třídě 32 poskytují vysokou odolnost proti opotřebení a oděru. Struktura kamene a 4-stranná V-Fuga dodávají podlaze elegantní vzhled. Montáž se provádí na lepidlo, což zajišťuje stabilní uchycení. Panely jsou 100% voděodolné, antistatické a skluzové třídy DS. Navíc jsou kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním a mají povrch usnadňující čištění.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,23
Struktura: Břidlice
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Břidlice
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1459-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm