Mexen Zero R70 koupelnová sada, zlatá - 71103R70-50
search
Index:
71103R70-50
Ne
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál baterie umyvadla: Mosaz
Povrchová úprava: Zlatá
Kartuše: Keramická
Perlátor: Ano
Výška: 153 mm
Dosah výlevky: 122 mm
Materiál baterie vany: Mosaz
Povrchová úprava: Zlatá
Kartuše: Keramická
Perlátor: Ano
Dosah výlevky: 158 mm
Materiál sprchové hlavice: Mosaz
Povrchová úprava sprchové hlavice: Zlatá
Počet funkcí: 1
Připojení: G 1/2"
Výška sprchové hlavice: 182 mm
Šířka hlavy: 25 mm
Materiál držáku: Mosaz
Povrchová úprava držáku: Zlatá
Typ montáže: Nástěnná
Rozměry rozety: Ø50 mm
Vzdálenost od stěny: 55 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Zlatá
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2"
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný vůči roztažení a ohybu
Osvědčení PZH
20,01%