Mexen Kai DR70 podomítková vanovo-sprchová sada s dešťovou sprchou 30 cm, zlatá - 77602DR70301-50
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C
Index:
77602DR70301-50
Baterie:
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál baterie: mosaz
Hlavice: termostatická
Povrchová úprava: zlatá
Připojení: 2x vstup G 1/2" a 3x výstup G 1/2"
Blokace horké vody při 38° C
Sada: vnitřní i vnější část
Materiál dešťové sprchy: nerezová ocel S304
Povrchová úprava: zlatá
Rozměry: ø30 cm
Standardní připojení 1/2"
Tloušťka: 2 mm
Povrch disku je odolný proti matování a korozi
Dešťová sprcha má gumové trysky, které zabraňují usazování vodního kamene
Materiál ramene: nerezová ocel S304
Typ montáže: nástěnná
Délka: 40 cm
Šířka: 20 mm
Standardní připojení 1/2"
Úhel ohybu ramene: 90°
Povrch je odolný proti matování a korozi
Materiál výtoku: mosaz
Dosažitelný dosah: 174 mm
Vzdálenost od zdi: 184 cm
Rozměry rozety: ø52
Typ: nástěnný
Připojení: 1/2 palce
Perlátor: ano
Materiál připojení: mosaz
Typ montáže: nástěnná
Rozměry rozety: ø50 mm
Vzdálenost od zdi: 55 mm
Materiál sprchové hlavice: mosaz
Počet funkcí: 1
Připojení: G 1/2"
Výška: 200 mm
Šířka: 35 mm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný vůči natažení a ohýbání
Termostat
Blokáda 38°C
Slim
Dešťová hlavice má tloušťku pouhých 8 mm, což jí dodává mimořádně štíhlý vzhled. Tenká konstrukce se dokonale hodí do moderního koupelnového interiéru, vytváří dojem lehkosti. Skvělá volba pro minimalistické aranžmá.
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
  • Jiné varianty
20%
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C