Mexen Kai DR70 podomítkový vanovo-sprchový set s dešťovou hlavicí 25 cm, zlatý - 77602DR70251-50
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C
Index:
77602DR70251-50
Tvar:
Barva:
S termostatem:
Ano
Baterie:
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál baterie: Mosaz
Hlavice: Termostatická
Povrchová úprava: Zlatá
Připojení: 2x vstup G 1/2" a 3x výstup G 1/2"
Blokace horké vody při 38° C
Komplet: Podomítková a nadomítková část
Materiál dešťové hlavice: Nerezová ocel S304
Povrchová úprava: Zlatá
Rozměry: Ø25 cm
Standardní připojení 1/2"
Tloušťka: 2 mm
Povrch disku je odolný vůči matování a korozi
Dešťová hlavice má gumové trysky, které zabraňují usazování vodního kamene
Materiál ramínka: Nerezová ocel S304
Typ montáže: Nástěnný
Délka: 40 cm
Šířka: 20 mm
Standardní připojení 1/2"
Úhel ohybu ramínka: 90°
Povrch je odolný vůči matování a korozi
Materiál výtoku: Mosaz
Dosah výtoku: 174 mm
Vzdálenost od stěny: 184 cm
Rozměry rozety: Ø52
Typ: Nástěnný
Připojení: 1/2 palce
Perlátor: Ano
Materiál připojení: Mosaz
Typ montáže: Nástěnný
Rozměry rozety: Ø50 mm
Vzdálenost od stěny: 55 mm
Materiál ruční sprchy: Mosaz
Počet funkcí: 1
Připojení: G 1/2"
Výška: 200 mm
Šířka: 35 mm
Materiál hadice: PVC
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2"
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu čistoty
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný vůči protažení a ohýbání
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramická hlavice
Termostat
Blokáda 38°C
Podomítkový systém
Perlátor
AntiCalc
Standardní přípojka
Imitace deště ve vašem domě
Slim
Dešťová hlavice má tloušťku pouhých 8 mm, což jí dodává mimořádně štíhlý vzhled. Tenká konstrukce se dokonale hodí do moderního koupelnového interiéru, vytváří dojem lehkosti. Skvělá volba pro minimalistické aranžmá.
1-funkční
Déšť
PVC Kryt
Nekroutující se
PerfectClean
Odolnost proti matování a korozi
2 roky záruky
Hygienický certifikát PZH
Série
Kai
Barva
Tvar
S termostatem
Ano
Baterie
Boční trysky
Ne
Vanová výpusť
Sifon s napouštěním
Ne
Podmínky záruky
Osvědčení PZH
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.8
Obecné hodnocení založené na 4 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C