Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, zlatý - W102-1500-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
498 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je elegantní doplněk do každé koupelny. Vyrobený z oceli, vyznačuje se impozantními rozměry 1500 x 500 mm a topným výkonem 498 W. Zlatá barva dodává interiéru luxusní charakter. Radiátor je vybaven dolními a středními přípojkami a možností instalace topné tyče. Díky vysoce kvalitnímu laku je odolný proti korozi. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, krytky a odvzdušňovací ventil, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 498 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora i zdola z pravé nebo levé stránky
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
498 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-50
1500 mm
500 mm
498 W
Šířka - 500 mm - ()