Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, bílý - W102-0900-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
372 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor v bílé barvě RAL 9016, o rozměrech 900 x 500 mm, ideální pro každou koupelnu. Díky tepelnému výkonu 372 W a možnosti práce při teplotách do 95 °C, skvěle ohřívá místnost. Vyroben z trvanlivé oceli, má vysoce kvalitní lakový povlak odolný proti korozi. Radiátor váží 6,03 kg a rozteč připojení lze přizpůsobit (45 cm dolní nebo 5 cm střední). Produkt nabízí možnost instalace topné tyče a obsahuje všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,03 kg
Objem: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 372 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepení a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
372 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-20
900 mm
500 mm
372 W
Šířka - 500 mm - ()