Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, černý - W102-0900-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
433 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 600 mm, nabízející topný výkon 433 W, ideální pro efektivní vytápění místností. Jeho elegantní černá povrchová úprava, v souladu s RAL 9005, nejen esteticky vypadá, ale je také odolná proti korozi. Produkt je vyroben z odolné oceli, což zaručuje dlouhou životnost. Díky možnosti spodního a středního připojení a kompatibilitě s topnou tyčí nabízí flexibilitu montáže. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 433 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací šrouby a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
433 W
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-70
900 mm
600 mm
433 W
Šířka - 600 mm - ()