Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, černý - W102-0700-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
286 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je ideálním řešením pro moderní koupelny. Jeho rozměry 700x500 mm a výkon 286 W zajišťují efektivní vytápění i v chladnějších dnech. Díky solidní konstrukci z oceli a vysoké kvalitě lakovaného povrchu je produkt odolný vůči korozi. Černá barva RAL 9005 dodává eleganci každému interiéru. Radiátor umožňuje různé možnosti připojení a montáže topné tyče a jeho maximální pracovní teplota je 95 °C. Sada obsahuje všechny potřebné prvky pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,74 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 286 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
286 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-70
700 mm
500 mm
286 W
Šířka - 500 mm - ()