Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, zlatý - W102-0700-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-50
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
226 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor kombinuje eleganci a funkčnost. Díky rozměrům 700 x 500 mm a tepelnému výkonu 226 W se skvěle hodí do každé koupelny. Vyroben z oceli a pokryt zlatým povrchem, tento radiátor není jen estetický, ale také odolný vůči korozi. Má rozteč připojení spodní 45 cm nebo střední 5 cm. Jeho maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa a provozní teplota dosahuje až 95°C. Montáž je snadná díky přiloženým příslušenstvím a energeticky úsporné možnosti instalace topné tyče.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,74 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 226 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
226 W
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-50
700 mm
500 mm
226 W
Šířka - 500 mm - ()