Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatý - W102-0700-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-50
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
189 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 400 mm, zajišťující tepelný výkon 189 W a vyznačující se zlatou barvou. Vyroben z oceli, váží 4,13 kg. Díky odolnému lakovanému povrchu odolnému vůči korozi a reakci na oheň třídy A1 je produkt nejen estetický, ale také bezpečný. Nabízí možnost instalace topné tyče a různé přípojky usnadňují flexibilní instalaci. V balení závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 189 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
54 mm
189 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-50
700 mm
400 mm
189 W
Šířka - 400 mm - ()