Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
312 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares nabízí vynikající topný výkon a estetický vzhled. Díky rozměrům 900x400 mm a výkonu 312 W je ideální pro menší koupelny. Je vyroben z odolné oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost. Možnost spodního nebo středního připojení a montáže topné tyče zvyšuje jeho funkčnost. Součástí balení je montážní sada a další příslušenství, což usnadňuje instalaci. Kvalita potvrzena normou A1 reakce na oheň.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,24 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 312 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní a trvanlivý lak odolný vůči korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
312 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-20
900 mm
400 mm
312 W
Šířka - 400 mm - ()