Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, bílý - W102-1800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
820 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, vyrobený z vysoce kvalitní oceli. Díky výkonu 820 W poskytuje efektivní vytápění a dosahuje provozní teploty až 95 °C. Bílá barva RAL 9016 a elegantní konstrukce se hodí do každého interiéru. Radiátor nabízí různé možnosti připojení a možnost instalace topné tyče. Jeho odolný lakový povrch je odolný proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost. Produkt obsahuje kompletní montážní sadu a příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,65 kg
Objem: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 820 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
820 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-20
1800 mm
500 mm
820 W
Šířka - 500 mm - ()