Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, bílý - W102-1800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
958 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,47 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 958 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a dole zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V sadě: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
958 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-20
1800 mm
600 mm
958 W
Šířka - 600 mm - ()