Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 757 W, chrom - W102-1800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
757 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, který poskytuje účinný tepelný výkon 757 W. Vyroben z chromované oceli, dokonale se hodí do každé koupelny díky elegantnímu provedení. Nabízí flexibilitu instalace díky spodní nebo středové rozteči připojení (55 cm nebo 5 cm) a kompatibilitě s topným tělesem. Mexen Ares se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností vůči korozi. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak 0,6 MPa. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a další nezbytné příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,47 kg
Objem: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 757 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora i zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
757 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
757 W
Šířka - 600 mm - ()