Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, bílý - W102-0900-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
433 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 600 mm a výkonu 433 W, který je ideální pro každou koupelnu. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli a pokrytý odolným, proti korozi odolným lakovaným povrchem v bílé barvě RAL 9016. Díky možnosti instalace topného tělesa a různým možnostem připojení (střední a boční) nabízí velkou flexibilitu instalace. Produkt je bezpečný pro použití, odolný vůči vysokým teplotám (do 95°C) a zajišťuje efektivní vytápění.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 433 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
433 W
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-20
900 mm
600 mm
433 W
Šířka - 600 mm - ()