Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chrom - W102-0900-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
342 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je koupelnový radiátor vyznačující se elegantním provedením v barvě chrom, který přinese styl a modernost do každé koupelny. Jeho kompaktní rozměry jsou 900 mm na výšku a 600 mm na šířku, což z něj činí ideální volbu pro různé interiéry. Díky vysoce kvalitní ocelové konstrukci a povrchu odolnému proti korozi, zajišťuje dlouhodobé používání. Radiátor nabízí výkon topení do 433 W s možností montáže topné tyče, a také různé možnosti připojení, což zajišťuje flexibilitu při instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,83 kg
Kapacita: 4,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 433 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
342 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-01
900 mm
600 mm
342 W
Šířka - 600 mm - ()