Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, chrom - W102-0900-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
246 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Radiátor do koupelny Mexen Ares je vynikajícím řešením pro každou koupelnu, nabízející profesionální technické parametry. Tento elegantní radiátor o rozměrech 900 x 400 mm a výkonu 246 W v chromované verzi poskytuje efektivní vytápění prostoru. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, je odolný vůči korozi díky trvalému lakovému povrchu. Možnost připojení topné tyče a flexibilní montážní možnosti jsou dalšími výhodami. Obsahuje všechny potřebné montážní prvky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,24 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 246 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvalý lakový povlak, odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
246 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-01
900 mm
400 mm
246 W
Šířka - 400 mm - ()