Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, černý - W202-1200-350-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1200-350-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
417 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Oregon je dekorativní radiátor o rozměrech 1200x360 mm, s výkonem 417 W a černou barvou. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vyznačuje se trvanlivým lakovým povlakem odolným vůči korozi. Radiátor má univerzální boční připojení a vertikální orientaci, což usnadňuje montáž a přizpůsobení interiéru. Díky maximální pracovní teplotě 95°C a pracovnímu tlaku 0,6 Mpa zajišťuje efektivní vytápění. V balení se nachází závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč přípojek: 116 cm
- 116 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,06 kg
Kapacita: 6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Vytápěcí výkon:
- 75/65/20 °C - 417 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
417 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 116 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1200-350-00-70
1200 mm
360 mm
417 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()