Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, černý - W202-1800-490-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
480 mm
Tepelný výkon:
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Oregon je stylový dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 480 mm a výkonu 805 W, ideální pro moderní interiéry. Jeho univerzální design v černé barvě (RAL 9005) a vertikální orientace zajišťují, že se dokonale hodí do jakéhokoli aranžmá. Vysoce kvalitní ocel a lakovaný povlak odolný proti korozi zaručují trvanlivost a spolehlivost. Výrobek nabízí různé možnosti připojení (boční a střední) a obsahuje kompletní montážní příslušenství, což ho činí mimořádně praktickým.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 480 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 20,90 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 805 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povlak odolný proti korozi
Součástí dodávky: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
480 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
805 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-70
1800 mm
480 mm
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()