Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, antracit - W202-1800-490-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
480 mm
Tepelný výkon:
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Oregon je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 480 mm a výkonu 805 W, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokryt odolnou lakovou vrstvou odolnou proti korozi. Radiátor v barvě antracit (RAL 7016) má univerzální boční a středové přípojky, což umožňuje snadnou instalaci v různých konfiguracích. Maximální pracovní teplota je 95°C a pracovní tlak 0,6 Mpa. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 480 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 20,90 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 805 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a z dolní části na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
480 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
805 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-66
1800 mm
480 mm
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()