Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, černý - W202-1800-350-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Oregon je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 360 mm, topném výkonu 604 W a univerzální černé barvě RAL 9005. Vyroben z oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči korozi díky vysoce kvalitnímu laku. Má boční a středové připojení a univerzální montážní strany. Jeho vertikální orientace a hloubka 55 mm činí tento radiátor ideální volbou pro moderní interiéry. Sada obsahuje montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,81 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 604 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zezdola z pravé nebo levé strany
Vysoká kvalita, odolný lak odolný vůči korozi
Součástí balení: úchyty, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
604 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-70
1800 mm
360 mm
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()